Ще трохи...

Онлайн-курси

Викладені онлайн-курси дають змогу отримати потрібні знання із теорії мілітарної справи у зручному для курсанта режимі. Для навчання потрібен лише доступ в інтернет. При підготовці навчальних матеріалів ми співпрацюємо із найкращими інструкторами України із відповідної дисципліни.

Напрямок онлайн підготовки є волонтерською ініціативою. Доступ до всіх онлайн матеріалів повністю безкоштовний. Оскільки розробка навчальних відео-матеріалів є недешевою, деякі онлайн курси мають часткове наповнення. Подальша розробка навчального контенту здійснюється по мірі надходження фінансування. Допомогти проекту можливо за реквізитами нижче.

Практичні знання можна отримати на відповідних оффлайн семінарах і тренінгах, у більшості обласних центрів України. Долучитися до потрібного семінару можливо на сторінці оффлайн подій.

Лектори

Пiдтримка проекту

Напрямок онлайн курсів є волонтерською ініціативою і безкоштовний для користувачів. Ми радо приймем волонтерську допомогу, напишіть нам. Для допомоги фінансової Ви можете натиснути на кнопку, або скористатися реквізитами нижче.