Ще трохи...

FAQ

Питання та відповіді про Вишкіл

Для цього достатньо зареєструватися на один чи декілька семінарів в розділі «Семінари та Тренінги».

При реєстрації потрібно буде зазначити місто, в якому Ви хотіли би пройти обраний курс. На сьогодні це більшість обласних центів України. Коли кількість бажаючих у конкретному місті досягне мінімально достатньої кількості, адміністратор зв’яжеться з кожним із вас для узгодження зручного для всіх часу.

Якщо ж Ви маєте готову «групу за інтересами», і бажаєте чогось конкретного, пишіть нам.

Якщо Вас цікавить якась тема, що її немає в запропонованому переліку, Ви можете зареєструватись просто на «вишкіл», а деталі потрібної Вам теми та програми узгодити з адміністраторами проекту. Іншими словами, пишіть нам, описуйте потреби, ми зробимо потрібний семінар, а потім доповнимо ним перелік стандартних.

Проект «Вишкіл» починався як безкоштовні теоретичні онлайн курси із мілітарних дисциплін. І зараз ми продовжуємо пропонувати навчальні матеріали, як тут, у вигляді онлайн-курсів, так і на сторінці проекту у фейсбуці. Тож реєструйтеся на онлайн платформі, проглядайте теорію, складайте тести. Онлайн курси створені за волонтерський кошт і безкоштовні. Втім, якщо вони вам подобаються, ми просимо вас підтримати нашу платформу, скориставшись посиланням в контактах.

Ні. Отримати комплексну військову підготовку онлайн неможливо.

Онлайн підготовка це тільки і виключно теоретична підготовка. Яка обов’язково потребує практичного закріплення. Причому, не просто «закріплення». Для найкращого засвоєння інформації атмосфера отримання знань має співпадати з атмосферою їх застосування. І тому правильно побудований тренінг по вогневій підготовці, або, наприклад, по тактичній медицині, має проходити в умовах штучного стресу. На курсанта мають кричати, заважати фізично, стріляти над головою, а він в цих умовах має пригадувати, що найперше він робить, коли доповзає до пораненого у червоній зоні. Тобто роль онлайн курсів, це або теоретична підготовка від нуля до впевненої бази, або перепідготовка бійців, які все це колись вчили, а зараз потребують поновлення в пам’яті, доповнення чи систематизації.

Ми пропонуємо практичні семінари для різних рівнів: як для для досвічених бійців, що бажають поглибити свої навички, так і для тих, хто тільки починає вивчати військову справу. Поєднання практики із найкращими (без перебільшення) та найвідомішими серед спеціалістів інструкторами із якісними теоретичними онлайн курсами – це найцікавіший навчальний формат на сьогодні.

Онлайн курси є безкоштовними. Ми прагнемо надати базову теоретичну військову підготовку для якомога ширшого загалу українського суспільства. І послідовно пропагуємо серед інструкторів переваги такого формату.

Оффлайн семінари та тренінги потребують виїзду інструкторів, амортизації обладнання, іноді патронів, тощо. Такі заходи є платними. Вартість участі наведена на відповідній сторінці семінару чи практикуму. Втім, це не є бізнесом, вартість обумовлена виключно необхідністю покрити витрати проекту.

Нам приємно розуміти, що офіцери противника муситимуть вчити солов’їну, аби проти нас працювати.

Для широкого загалу українського суспільства.

Курс «Початкової військової підготовки» буде розрахований на студентів та учнів старшого шкільного віку. Курси інших військових дисциплін – на дорослих людей, чоловіків та жінок, що бажають отримати відповідну військову кваліфікацію. Реєструйтесь на семінари на тренінги, а поки йде формування груп, проходьте теоретичні онлайн курси. Допризовна підготовка, перепідготовка резервістів, батальйонів територіальної оборони – сфера застосування формату семінарів + онлайн курсів надзвичайно широка.

Згідно Статуту ГО “Вишкіл” основними цілями проекту є:

  • сприяння обороноздатності українського суспільства;
  • забезпечення масового доступу громадян до військових знань, володіння якими не є обмеженим згідно чинного законодавства;
  • надання найсучасніших освітніх інструментів в розпорядження інструкторів військової справи;
  • створення засобів масового тестування рівня військової підготовки; 
• застосування останніх доробок в теорії навчання для допризовної підготовки молоді; 
• підвищення якості та безпеки військової підготовки;
  • сприяння створенню позитивного іміджу Збройних Сил України;
  • популяризація ідеї вільного володіння зброєю та необхідності особистої мілітарної підготовки свідомими членами суспільства;
  • втілення ідей громадянського патріотизму, як моральної основи діяльності усіх гілок влади та усіх верств населення;
  • формування у населення громадянської свідомості, заснованої на національних інтересах та готовності до захисту себе, своїх близьких, громади та держави;
  • сприяння державним органам та громадянським ініціативам у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки.