Ще трохи...

Бій з використанням явари

Практикум-інтенсив

 

Костянтин Ульянов

Явара - різновид "зброї", або імпровізованій засіб самозахисту, що НЕ має ріжучої кромки або вістря. По тисячі очевидних і сотні інших причин ніж не можна назвати засобом самооборони .. АЛЕ! Доросла людина розуміє, що виходити сам-один на кулачки із групкою маргіналів, це так само недалекоглядно, як і йти на полювання,  пропонуючи звірові "чесний бій". Потрібно взяти щось в руку. Це щось повинно бути зручним, досить руйнівним і не викликати зайвого ажіотажу - явара \ куботан \ ліхтар або тактична ручка. На практикумі будуть відпрацьовуватися принципи вкладання сили в удар явари, її використання в сітуаціях бою та самозахисту, специфіка різних предметів, які можна для цього використовувати.

Формат практикуму-інтенсиву дозволяє зразу зануритися в відпрацювання, що забезпечує максимально доступну кількість особистого досвіду. Мінімум теорії - максимум практики.

Навички, які отримає курсант при проходженні семінару:
На практикумі-інтенсиві ви навчитеся основам роботи з яварою / куботаном, зміните своє мислення на мислення озброєної людини, зрозумієте, як вийти максимально легко з неприємних ситуацій з агресором на вулиці.

Аудиторія:
Мінімальний склад 15 осіб.
Стать і рівень підготовки - значення не мають.

Тривалість:
3 години.

Вимоги до учасників:
Від 18+ років. Відсутність гострих протипоказань до фізичних навантажень.
Бажано наявність мінімальної спортивної підготовки (чит. можливі підвищені навантаження внаслідок формату заходу).

Программа:
1. Використання засобів самозахисту (явара, куботан, тактична ручка\ліхтарик, тощо) у ближньому бою в системі Melee Weapone Combatives.
2. Принципи атаки, або чому не треба шукати “больові точки”.
3. Бій з яварою проти озброєного холодною зброєю супротивника.
4. Практичні ситуативні відпрацювання.

Вартість:
700 грн з особи.