Ще трохи...

Бій з використанням явари

Практикум-інтенсив

 

Костянтин Ульянов

Явара це імпровізованій засіб самозахисту, що не має ріжучої кромки або вістря. На відміну від ножа, який притягує забагато уваги, для недосвідченої людини явара виглядає доволі безпечно. І це її величезна перевага. Коли потрібно взяти щось у руку, воно має бути зручним, досить руйнівним і не викликати зайвого ажіотажу – явара, ліхтар або тактична ручка. На практикумі будуть відпрацьовані принципи вкладання сили в удар явари, її використання в ситуаціях бою та самозахисту, специфіка різних предметів, які можна для цього використовувати.

Формат практикуму-інтенсиву дозволяє зразу зануритися в відпрацювання, що забезпечує максимально доступну кількість особистого досвіду. Мінімум теорії - максимум практики.

Навички, які отримає курсант при проходженні семінару:
На практикумі-інтенсиві ви навчитеся основам роботи з яварою / куботаном, зміните своє мислення на мислення озброєної людини, зрозумієте, як вийти максимально легко з неприємних ситуацій з агресором на вулиці.

Аудиторія:
Мінімальний склад 15 осіб.
Стать і рівень підготовки - значення не мають.

Тривалість:
3 години.

Вимоги до учасників:
Від 18+ років. Відсутність гострих протипоказань до фізичних навантажень.
Бажано наявність мінімальної спортивної підготовки (чит. можливі підвищені навантаження внаслідок формату заходу).

Программа:
1. Використання засобів самозахисту (явара, куботан, тактична ручка\ліхтарик, тощо) у ближньому бою в системі Melee Weapone Combatives.
2. Принципи атаки, або чому не треба шукати “больові точки”.
3. Бій з яварою проти озброєного холодною зброєю супротивника.
4. Практичні ситуативні відпрацювання.

Вартість:
700 грн з особи.