Ще трохи...

Бойовий стрес та його вплив на бійця

Онлайн-курс

Костянтин Ульянов

 

Курс лекцій, присвячених фізіології стресу, його психологічним механізмам, закономірностям нервових реакцій та впливу на поведінку, в якому розглядається ряд проблем, з якими може зіткнутись боєць та обставини, за яких вони виникають, а також, які фактори впливають на стресостійкість, як підготувати себе до можливих наслідків (ПТСР). Сформований на базі лекційної частини курсу комплексної стрес-підготовки «Броньований Розум» автором програми Костянтином Ульяновим.

Мета курсу:
- надати комплексні теоретичні знання про закономірності реакції на різні типи бойового стресу;
- сформувати розуміння психофізіології організму людини під час стресу;
- сформувати знання про поведінкові викривлення під час впливу бойового стресу, а також про наслідки для здоров’я, використовуючи приклади із бойового досвіду військовослужбовців та силовиків у світі та Україні;
- надати інформацію про дієві інструменти підвищення стресостійкості та саморегуляції під час та після екстремальної ситуації.

Аудиторія курсу:
Кожен, хто бажає ознайомитися з базовими поняттями стрес-рекцій людського організму. Розроблений для військовослужбовців, офіцерів ЗСУ, НГУ та волонтерів, що виконують задачі в зоні бойових дій, на територіях Донецької та Луганської областей, а також в інших екстремальних умовах, пов’язаних із загрозою для життя, здоров’я та свободи.

Мова курсу:
Українська.

Зміст курсу:
1. Поняття стресу.
2. Реакції організму на стрес.
3. Неконтрольований стрес (тема в розробці).

Іншi семiнари та тренiнги Костянтина Ульянова:

Інструменти керування стресом
Бій проти групи
Уникнення нападу
Бій з використанням явари
Бій в обмеженному просторі
Алертність та віктимність
Захист від холодної зброї