Ще трохи...

Алертність та віктимність: як не бути жертвою

Лекція

 

Костянтин Ульянов

Це перша лекція, що змальовує реальну картину особистої побутової безпеки для людей, котрі не мають часу або фізичної можливості постійно тренувати самооборону, розкладає по поличкам ключові моменти з психології зловмисників та жертв, дозволяє побудувати власну стратегію безпечного життя в місті.

Чому одні люди стають жертвами злочинного нападу, а інші ні. Що відрізняє тих, хто начебто “притягує” неприємності, від людей, що ніколи не стикались із кримінальним світом. Що може зробити пересічний громадянин для того, щоб убезпечити себе від лихої долі - стати жертвою.

Ніяких «секретних методик дистанційного впливу на зловмисників», лише проста та робоча психологія конфліктів та базові принципи власної безпеки, доступні кожному.

Що отримає курсант на лекції:
Базові знання зі сфери особистої безпеки: розуміння специфіки найбільш безпечної поведінки день при день, протягом свого звичайного життя; робочі механізми з підвищення особистої безпеки в побуті (в квартирі та на вулиці); варіанти виходу з неприємних ситуацій, що можуть статися на вулиці чи в будинку; способи підвищення власної уважності на вулиці та вдома.

Аудиторія лекції:
Мінімальний склад 20 осіб.
Усі бажаючі, хто хоче подбати про свою побутову безпеку. 

Тривалість:
Півтори години.

Вимоги до учасників:
Вік 18+, або 16+ в присутності дорослих.

Программа:
1. Що таке віктимність.
2. Вербальні та невербальні ознаки віктимності.
3. Що таке ситуативні ознаки віктимності.
4. Типи віктимної поведінки.
5. Як мислить жертва.
6. Алертність - психологія особистої безпеки.
7. Способи розвитку та тренування алертності.
8. Відповіді на питання.

Вартість:
500 грн з особи.